Zaproszenie na piknik dla dzieci w Parku im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

Zaproszenie na piknik dla dzieci w Parku im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

Przychodzący niedzielny dzień, 2 czerwca, obfitować będzie w mnóstwo atrakcji dla dzieci w Lidzbarku Warmińskim. Cała zabawa zorganizowana zostanie w malowniczym Parku im. Ireny Kwinto. Wśród zaplanowanych rozrywek znajdą się dmuchańce, loteria fantowa, słodka uczta oraz ognisko. Dodatkowo, młodzi goście będą mogli cieszyć się niesamowitymi pokazami artystycznymi i innymi zaskakującymi atrakcjami.

Organizatorem imprezy jest Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego, Jacek Wiśniowski, razem z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Od lat dbają oni o to, by dzieci i ich rodzice mogli spędzić czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i integrując ze społecznością lokalną.

Zapraszamy na piknik od godziny 14:00 do 18:00. W programie przewidujemy różnorodne występy na scenie, w tym pokazy taneczne oraz prezentacje umiejętności lokalnych artystów. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla najmłodszych, jak i starszych uczestników. Dzieci będą mogły korzystać z bezpłatnych dmuchańców, bawić się bańkami mydlanymi, a także wziąć udział w loterii fantowej. Przewidziano również ognisko, przy którym będzie można usmażyć kiełbaski, a także różne gry i zabawy animacyjne.

Zabawa jest otwarta dla wszystkich chętnych, a wstęp na piknik jest całkowicie darmowy.