Spektakularne obchody Dnia Dziecka w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku

Spektakularne obchody Dnia Dziecka w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku

25 maja, sobotni poranek, zaznaczył rozpoczęcie wyjątkowych obchodów Dnia Dziecka w Gminnym Centrum Kultury w Pilniku. To miejsce zapełniło się gwarem radości i śmiechu. Była to część XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, które odbywały się pod hasłem „Dobro rodziny czy nadgodziny”. Wszystko to sprawiło, że Gminny Dzień Dziecka przyciągnął tłumy rodzin i stał się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Utalentowane wokalistki z Gminnego Centrum Kultury w Pilniku dały początek programowi artystycznemu. Ich piękny śpiew wprowadził wszystkich uczestników w radosny nastrój. Niedługo po nich na scenie pojawiły się grupy taneczne ze Studia Tańca Dance Control, które swoimi tanecznymi popisami oczarowały publiczność i przeniosły ją do magicznego świata rytmu i ruchu.

Klauni Ruphert i Rico dostarczyli mnóstwo radości zarówno dorosłym jak i dzieciom, organizując różnorodne konkursy, malowanie twarzy i włosów, a także tworząc deszcz baniek mydlanych i konfetti. Nie zabrakło również prezentów dla najmłodszych uczestników, co dodatkowo umiliło im ten szczególny dzień.

Przygotowana strefa piknikowa była idealnym miejscem do relaksu i wspólnego spędzania czasu na łonie natury. Były tam leżaki, koce i poduszki, które zapewniały komfort i odpoczynek. Tymczasem na scenie ciągle odbywały się kolejne atrakcje artystyczne. Najmłodsi mogli korzystać z wielu dodatkowych aktywności – malowanie twarzy, balonowe zoo, bańki mydlane, tatuaże, dmuchańce, rysowanie portretów, videobudka 360˚, fotościanka oraz warsztaty tworzenia kolorowych lizaków z naturalnych składników.