Debata z kandydatami na burmistrza Lidzbarka Warmińskiego organizowana przez Warmińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Debata z kandydatami na burmistrza Lidzbarka Warmińskiego organizowana przez Warmińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców

Warmińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców ma przyjemność zaprosić na debatę z kandydatami, którzy będą ubiegać się o fotel burmistrza miasta Lidzbark Warmiński. Wydarzenie to stanowi doskonałą możliwość, aby osobiście zapoznać się z planami i wizją przyszłości naszego miasta oferowanymi przez kandydatów. W przyszłości, to właśnie oni mogą mieć realny wpływ na kształtowanie losów Lidzbarka Warmińskiego.

Debata odbędzie się w piątek, 22 marca 2024 roku, dokładnie o godzinie 18:00. Miejscem spotkania jest hotel Górecki, położony w samym sercu Lidzbarka Warmińskiego. W programie debaty znajdą się takie tematy jak rozwój gospodarczy naszego miasta, sprawy społeczne oraz zagadnienia oświatowe. Organizatorzy przewidują również czas na sesję pytań od widowni skierowanych do kandydatów.

W wydarzeniu wezmą udział trzej kandydaci: Dariusz Iskra, Jacek Wiśniowski oraz Bartłomiej Zdanowicz. Przewidywany czas trwania debaty to około 90 minut.