Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia – Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim w gronie laureatów

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia – Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim w gronie laureatów

27 stycznia to wyjątkowa data dla pracowników urzędów pracy na terenie całego kraju, ponieważ jest to Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Corocznie podczas tego święta wręczane są nagrody dla najlepszych placówek w kraju.

W bieżącym roku, spośród wszystkich urzędów z województwa warmińsko-mazurskiego, jedynie trzy powiatowe placówki mogły pochwalić się prestiżowymi wyróżnieniami. Jednym z laureatów okazał się Powiatowy Urząd Pracy z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim. Placówka ta zdobyła uznanie za swoją nieocenioną pracę na rzecz łagodzenia problemu bezrobocia oraz promowania aktywizacji zawodowej swoich klientów w 2023 roku.

Podczas ceremonii z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, oprócz samej instytucji, do rąk pracowników trafiły również indywidualne wyróżnienia i nagrody. Były one wręczane za szczególne osiągnięcia zawodowe w 2023 roku oraz za długie lata służby.

W gronie nagrodzonych znaleźli się również pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Sylwia Bęś, pełniąca funkcję dyrektora, otrzymała nagrodę z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcina Kuchcińskiego. Złoty medal za wieloletnią służbę otrzymała doradca zawodowy, Jolanta Kielak. Natomiast brązowe medale za długoletnią służbę zdobyły Monika Łokucijewska-Ogorzałek, zastępca dyrektora, Alicja Beń, kierownik działu ewidencji oraz Magdalena Rynkiewicz, doradca zawodowy. Dodatkowo wyróżnienie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchcińskiego trafiło do rąk Żanety Gaski, doradcy zawodowego.