Spotkanie autorskie z Tomaszem Stochmalem – rozmowa o zapomnianych liniach kolejowych w Lidzbarku Warmińskim

Spotkanie autorskie z Tomaszem Stochmalem – rozmowa o zapomnianych liniach kolejowych w Lidzbarku Warmińskim

W nadchodzącą sobotę mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z Tomaszem Stochmalem, znanym społecznym opiekunem zabytków, podczas spotkania autorskiego. Wydarzenie to nosi tytuł „Zapomniane linie kolejowe Warmińsko-Mazurskiego” i rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00.

Na miejsce spotkania wybrany został nie bez powodu stary dworzec kolejowy, znajdujący się przy ulicy Kolejowej. Właśnie tam, w poczekalni, o godzinie 17:00 będzie miało miejsce to niezwykłe wydarzenie. To symboliczne tło doskonale wpisuje się w tematykę spotkania.

Tomasz Stochmal to osoba o wielu talentach. Jako socjolog z wykształcenia, posiada również pasje, które stały się jego życiowym powołaniem. Jest pasjonatem i społecznym opiekunem zabytków, uwielbia podróżować i fotografować. Swój blog prowadzi od wielu lat – dzieli się na nim zdjęciami oraz opisami najróżniejszych polskich zabytków, szczególnie tych, które są mniej znane i często zaniedbane.

W tym spotkaniu Tomasz Stochmal skupi się na niezwykle fascynującym temacie zapomnianych linii kolejowych w naszym województwie. Każdy, kto jest zainteresowany tą tematyką, jest serdecznie zaproszony. Co więcej, na spotkanie nie trzeba kupować biletów – wstęp jest całkowicie wolny.