Wracają Targi Pracy i Edukacji

Wracają Targi Pracy i Edukacji

Po przerwie trwającej od 2019 roku Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim wraca do organizacji Targów Pracy i Edukacji. To doskonała szansa na poznanie ofert pracy w regionie i za granicą prezentacji szkół średnich. Planuję się także konsultacje z doradcami klienta i porady doradców zawodowych. 

20 kwietnia w godzinach 10.00-11.00  w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych odbędą się Targi Pracy i Edukacji. Wydarzenie organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim i opiera się przede wszystkim na szerokiej ofercie programu. W tegorocznej edycji uwzględniono bowiem prezentację lokalnych pracodawców i służb mundurowych oraz lokalnych i zagranicznych ofert pracy. 

Zaprezentowana zostanie także prezentacja stanowiska Starostwa Powiatowego i Powiatowego Urzędu Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Dla osób kontynuujących naukę w szkole ponadpodstawowej nie zabraknie prezentacji, przygotowanych przez mieszczących się na terenie Lidzbarka Warmińskiego szkół średnich. Przedstawione oferty dotyczyć mają także instytucji szkoleniowych. Osoby chcące skorzystać z porad doradców zawodowych i indywidualnych konsultacji z doradcami klienta zakresu rynku pracy, również znajdą ofertę skierowaną do własnych potrzeb. Na Targach Pracy i Edukacji będzie możliwość skorzystać także z porad specjalistów z Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń społecznych.