Spotkania z burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego

Spotkania z burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego

Rozpoczął się coroczny cykl spotkań burmistrza Jacka Wiśniowskiego z mieszkańcami Lidzbarka Warmińskiego. Mieszkańcy mają możliwość dowiedzieć się, o realizowanych i planowanych inwestycjach oraz poruszyć aktualne problemy lokalne. 

Spotkania mieszkańców z burmistrzem na początku roku to już tradycja. Ubiegłoroczne musiało odbyć się zdalnie, jednak w tym roku postanowiono przywrócić tradycyjną formę spotkań. Spotkania z burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego, mają charakter informacyjny i sprawozdawczy. Na spotkaniach omawia się realizowane inwestycję miasta oraz plany na przyszłość. Rozmowa dotyczy także informacji o zrealizowanych już projektach. Mieszkańcy mają ponadto możliwość zadania pytań, dotyczących aktualnych problemów lokalnych.

Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim zachęca wszystkich chętnych do wzięcia udziału w planowanych spotkaniach, które odbywają się od 1 marca.  Wskazuję, że to doskonała okazja do zapoznania się z tym, co się dzieje w mieście. Można również być na bieżąco z realizowanymi inwestycjami i planami na kolejne lata.  Zaplanowano trzy spotkania, rozpoczynające się każdego dnia o godzinie 17. Pierwsze odbyło się wczoraj (1 marca) na ulicy Polnej w świetlicy parafialnej. Kolejne planowane są na dzisiaj 2 marca w Lidzbarskim Domu Kultury oraz czwartek 3 marca w kasynie wojskowym, na ulicy Orneckiej.