Ekscytujący koncert "Ja Jestem Noc Czerwcowa" zaplanowany na 10 czerwca 2024 w Lidzbarku Warmińskim

Ekscytujący koncert "Ja Jestem Noc Czerwcowa" zaplanowany na 10 czerwca 2024 w Lidzbarku Warmińskim

Z największym entuzjazmem pragniemy Was wszystkich poinformować o niezwykłym wydarzeniu muzycznym – koncercie pt. „Ja Jestem Noc Czerwcowa”. To wyjątkowe spotkanie z muzyką odbędzie się w dniu 10 czerwca 2024 roku, rozpoczynając się o godzinie 18:00. Sceną tego niezapomnianego wydarzenia będzie malowniczy Lidzbark Warmiński, a osoby, które cenią dobrą muzykę, od dawna czekają na tę okazję.

Cieszymy się, że na scenie zobaczymy dwóch nadzwyczajnych artystów – Maję Babyszkę oraz Arona Bluma. Podczas koncertu usłyszymy zarówno klasyczne standardy jazzowe, jak i utwory współczesne, które wykonają nasi znakomici artyści. Fascynującą część wieczoru stanowić będą kompozycje Jana Sebastiana Bacha w unikalnych aranżacjach, a także autorskie utwory Arona Bluma. Dźwięki fortepianu i gitary przeniosą nas do krainy muzyki i poezji, idealnie wpisując się w klimat czerwcowego wieczoru i nocy.

Maja Babyszka to młoda, lecz niezwykle zdolna pianistka studiująca na Wydziale Jazzu pod okiem profesora Krzysztofa Herdzina na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Jej wszechstronność oraz zadziwiające umiejętności łączą się z wyjątkową wrażliwością muzyczną. Występy Maji są zawsze emocjonujące, co sprawia, że publiczność zapamiętuje je na długo.

Aron Blum to basista, kompozytor a także autor muzyki teatralnej. Aktualnie interesuje się bębnami obręczowymi i jest zafascynowany twórczością J.S. Bacha. Jego najnowsze dzieło „Star Clusters”, które powstało dzięki Stypendium Miasta Torunia, łączy te dwa zainteresowania, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat i brzmienie. Aron Blum, dzięki swojej kreatywności i innowacyjnemu podejściu do muzyki, zapewni niezapomniane doznania podczas koncertu.