Triumfalne wystąpienie lidzbarskich zawodników na Pucharze Polski MMA w Żyrardowie

Triumfalne wystąpienie lidzbarskich zawodników na Pucharze Polski MMA w Żyrardowie

Żyrardów stał się miejscem, gdzie miały miejsce emocje związane z Pucharem Polski MMA. Lidzbarska drużyna z Elite Fight Club pod wodzą Marcina Ambrosa miała okazję zaprezentować swoje umiejętności i sprawdzić swoje siły. Mimo poczucia pewnego niedosytu, zawodnicy mogą być zadowoleni z wyników.

11 maja, sobotni dzień, przyniósł ze sobą konkurencję, gdyż na ringach stanęli zawodnicy z różnych stron kraju. Wśród nich znaleźli się reprezentanci lidzbarskiego klubu. Jakub Bilkiewicz, jeden z podopiecznych Marcina Ambrosa, powrócił do domu z srebrnym medalem. Jego koleżanka z klubu również nie wróciła z pustymi rękami, zdobywając brązowy medal.

Mimo udanych startów i zdobytych medali, trener drużyny podkreślił lekki niedosyt. – Choć zawody przebiegły bardzo dobrze, to jednak czujemy pewien niedosyt – powiedział Ambros. – Gdyby niewiele inaczej potoczyło się parę rund, złoto mogłoby znaleźć się w rękach Jakuba, a nie sędziów. Ale mimo wszystko, wynik jest bardzo obiecujący, biorąc pod uwagę doświadczenie zawodników i prestiż ogólnopolskich zawodów – dodał.

Ambros i jego drużyna patrzą optymistycznie w przyszłość. Przed nimi kolejne starty i potencjalne kolejne medale do zdobycia.