Restauracja McDonald’s w Lidzbarku Warmińskim: rekrutacja pracowników przed otwarciem

Restauracja McDonald’s w Lidzbarku Warmińskim: rekrutacja pracowników przed otwarciem

Potwierdza się wieść, która ostatnio chodzi na językach mieszkańców Lidzbarka Warmińskiego. Mowa o powstaniu tu restauracji McDonald’s, co wywołuje mieszane emocje wśród lokalnej społeczności. Właśnie teraz Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim rozpoczął proces rekrutacji na różne stanowiska w tej restauracji.

Chociaż obiekt jeszcze nie jest gotowy, to już teraz zaczyna gromadzić swoją załogę. McDonald’s w Lidzbarku Warmińskim zaprasza do składania aplikacji na stanowiska takie jak „pracownik restauracji, lider gościnności, menadżer i menadżer personalny”.

Na pytania dotyczące warunków pracy oraz płacy, a także wymagań wobec przyszłych pracowników, odpowiedzi udziela przyszły pracodawca oraz Powiatowy Urząd Pracy. Wszystkich zainteresowanych skierowano do kontaktu telefonicznego pod numerami 89 524 98 28 oraz 694 473 173. Urząd informuje również, że można złożyć swoje dane poprzez wiadomość e-mail, w której należy podać nazwę stanowiska, na które chce się ubiegać, dni i godziny, w których można pracować (np. 7 dni w tygodniu, na 3 zmiany) oraz informacje o posiadaniu książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

Warto przypomnieć, że McDonald’s w Polsce zaczynał swoją działalność w 1992 roku, kiedy to otwarto pierwszy lokal tej sieci w Warszawie. Od tamtej pory powstało już ponad 540 restauracji McDonald’s działających na terenie całego kraju i zatrudniających ponad 31.000 osób. Zauważalne jest także, że ponad 90% tych restauracji to obiekty prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców, na podstawie umowy franczyzowej.