Jarmark Świąteczny w Lidzbarku Warmińskim: Targi Rękodzieła, Ekologicznej Żywności i Wsparcie dla Zwierząt

Jarmark Świąteczny w Lidzbarku Warmińskim: Targi Rękodzieła, Ekologicznej Żywności i Wsparcie dla Zwierząt

W nadchodzącą niedzielę, 17 grudnia, mieszkańcy Lidzbarka Warmińskiego i okolic będą mieli okazję cieszyć się atmosferą świątecznego jarmarku. Wydarzenie to, pełne rękodzieła i ekologicznych produktów spożywczych, będzie też doskonałą sposobnością do przekazania pomocy zwierzętom z lokalnych przytulisk.

Planowane na godzinę 10:00 rozpoczęcie jarmarku ma miejsce na deptaku prowadzącym do Wysokiej Bramy, a zakończenie przewidziane jest na godzinę 15:00. Przybyli goście będą mieli okazję sprawić sobie nie tylko unikalne, ręcznie wykonane prezenty, ale także skosztować produktów od producentów ekologicznej żywności, którzy zaprezentują swoją ofertę na stoiskach.

Jednym z elementów jarmarku będzie konkurs na najdłuższy i najbardziej efektowny łańcuch choinkowy. To kreatywne zadanie stanowi doskonałą okazję do wprowadzenia atmosfery świątecznej radości i twórczego zaangażowania.

W tym dniu warto pamiętać także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Młodzież z pracowni teatralnej „Szafa” zorganizuje zbiórkę na rzecz zwierząt przebywających w miejscowym Przytulisku i Kotulisku. Oprócz suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, mile widziane będą pluszowe zabawki oraz kołdry i poduszki nie wypełnione pierzem – wszystko to, co pomoże poprawić komfort życia tych zwierząt.