Jarmark Świąteczny w Lidzbarku Warmińskim!

Jarmark Świąteczny w Lidzbarku Warmińskim!

Bożonarodzeniowe Jarmarki zyskują popularność w całym kraju. Przygotowaniom do świąt towarzyszą ozdoby, wyroby świąteczne, jak również atrakcję dla najmłodszych. Świąteczny klimat, będzie można również poczuć w Lidzbarku Warmińskim. 

Jarmark w Lidzbarku Warmińskim

Jak informuję Lidzbarski Dom Kultury oraz Burmistrz miasta- Jacek Wiśniowski w niedziele 19 grudnia w Lidzbarku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy „Polska Smakuje”. Targowiska wraz z całym wydarzeniem, będzie można zobaczyć na deptaku, przy Wysokiej Bramie od godziny 10 do 15. Na przygotowanych miejscach, będzie istniała możliwość zakupu lokalnych wyrobów żywności oraz produktów rękodzielników i tutejszych przedsiębiorców. Lidzbarskie Dom Kultury zachęca na swoich plakatach do zgłaszania i wystawienia swoich prac podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców.

Planowany jest także szereg atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Godzinę po rozpoczęciu jarmarku, czas urozmaicać będą koncerty Kolęd i Pastorałek zespołów takich jak: The Ukrainian Folk oraz ZTL Perła Warmii. Odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy, który dostarczyć można do godziny 11 w niedziele. Czas spędzony podczas wizyty przy Wysokiej Bramie umili gorący poczęstunek, serwowany dla każdego!

 

Harmonogram Jarmarku Bożonarodzeniowego „Polska Smakuje”

10:00 – Rozpoczęcie wydarzenia.

11:00 – Koncerty kolęd i pastorałek.

The Ukrainian Folk,

ZTL Perła Warmii.

13:30 – Rozstrzygnięcie konkursu, na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym, pozwoli na poczucie klimatu zbliżających się świąt. Jest to również idealny moment, na zakup prezentów dla najbliższych oraz wyjątkowych ozdób do domów. Wspólne kolędowanie sprawi, że czas spędzony, będzie opiewał magią i niezapomnianymi wspomnieniami. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w jarmarku, który jest jedną z największych atrakcji, podczas oczekiwania na zbliżające się Święta Bożonarodzeniowe.